chrzciny mokotów

Chrzciny na Mokotowie

Mokotów zaprasza do “Gospody pod Kogutem” na przyjęcia okolicznościowe i chrzciny

W poszukiwaniu idealnego miejsca na organizację przyjęcia typu chrzciny, zapraszamy Państwa na Mokotów. W naszej “Gospodzie pod Kogutem” w miłej atmosferze ugościmy wszystkich obecnych gości, aby zaserwować im dania utrzymane w duchu tradycyjnej kuchni polskiej. Po zakończeniu części oficjalnej w kościele, warto zaprosić  bliskich do miejsca o przytulnym wystroju. U nas odnajdą Państwo spokój, aby w gronie najbliższych świętować wyjątkowe wydarzenie, jakim w życiu każdej rodziny są chrzciny nowonarodzonego dziecka. W związku z licznymi obowiązkami, które pociąga za sobą fakt powiększenia się rodziny, warto przeznaczyć ten jeden, szczególny dzień na odpoczynek i powierzyć organizację obiadu profesjonalistom godnym zaufania.

Dlaczego warto zorganizować chrzciny w naszej restauracji?

Powodów, dla których nie warto organizować przyjęć okolicznościowych w domu jest wiele. Zachęcamy Państwa do przeniesienia uroczystości do “Gospody pod Kogutem”, ponieważ:

  • wspólnie skomponujemy menu, uwzględniając Państwa oczekiwania oraz preferencje smakowe
  • polskie smaki na pewno trafią w gusta wszystkich gości
  • najwyższej jakości produkty, jakich używamy w kuchni sprawią, że serwowane potrawy zachwycą estetycznym wyglądem na talerzu i wyjątkowym smakiem
  • serwujemy posiłki przygotowywane również z myślą o najmłodszych gościach
  • zatroszczymy się organizacją całego przyjęcia kompleksowo, aby Państwo w niezmąconym spokoju celebrowali chrzciny

Tradycyjny polski obiad z deserem czy przyjęcie z daniem gorącym i zimną płytą – “Gospoda pod Kogutem” to miejsce, w którym uroczystości nabierają szczególnej oprawy. Zapraszamy zatem na Mokotów, aby zorganizować u nas niezapomniane chrzciny.